Czy da się odzyskać 75 000 zł na etapie windykacji przedsądowej?

Otrzymaliśmy zlecenie na odzyskanie kwoty 75 000 zł od firmy budowlanej, która chyliła się ku upadłości. Zadanie wydawało się niezwykle trudne i niemal beznadziejne, jednak zdecydowaliśmy się podjąć się odzyskania długu.

Wierzycielem był podwykonawca, który nie otrzymał wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące pracy. Początkowo wahał się czy warto zlecać odzyskanie długu firmie windykacyjnej, jednak po naszej analizie przekonał się, że warto dać nam szansę.

Dłużnikiem była firma budowlana specjalizująca się w konstrukcjach stalowych. Od jakiegoś czasu zalegała z płatnościami u większej ilości pod wykonawców.

Rodzaj podjętych działań oraz ich charakter wynikał z dokładnej analizy sytuacji dłużnika oraz umiejętnej pracy windykatorów, którzy skutecznie nakłonili dłużnika do współpracy i spłaty zadłużenia.

Dług został spłacony w 4 ratach w okresie 12 tygodni. Według naszej wiedzy nasz klient był jedynym z wierzycieli, który został spłacony w całości. Obecnie firma dłużnik ogłosiła upadłość i nie ma możliwości odzyskania już pieniędzy.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który jest do Państwa dyspozycji: LINK

W naszej firmie nie stosujemy rozwiązań szablonowych, staramy się każdy przypadek rozpatrywać indywidualnie, a zastosowane metody windykacji dostosowujemy do konkretnej sytuacji.

Grupa Kapitałowa BLITZ PROFIT Sp. z o.o.
ul. Omańkowskiej 48
60-465 Poznań

Telefon: 506 123 827, 61 657 04 57