Dlaczego Grupa Kapitałowa Blitz Profit?

Doświadczenie

Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. działając na rynku windykacji od wielu lat posiada bogate doświadczenie w dochodzeniu należności od nierzetelnych klientów. Dysponujemy doświadczoną i kompetentną kadrą, która dzięki posiadanym umiejętnością może skutecznie rozwiązać Państwa problemy.

Kilkustopniowy proces windykacji

Dochodzenie należności w Grupie Kapitałowej Blitz Profit Sp. z o.o. odbywa się kilkustopniowo i kompleksowo. Od windykacji stacjonarnej (telefony, pisma) przez windykację bezpośrednią (wizyty u dłużników), postępowanie sądowe do egzekucji komorniczej. Taki system sprawia, że nasze działania są skuteczne i wyczerpują wszystkie możliwości dochodzenia należności przewidziane przez polskie prawo. Jednocześnie windykacja bezpośrednia jest jednym z najskuteczniejszych sposobów dochodzenia należności.

Sprawny system informacji

Klienci Grupy Kapitałowej Blitz Profit Sp. z o.o. nigdy nie są pozostawiani sami ze swoim sprawami. Wprowadzony w firmie system informacji dla klientów pozwala na rzetelne i systematyczne informowanie o podejmowanych przez nas działaniach. Każdy z naszych klientów otrzymuje regularnie raporty pisemne i może otrzymać dostęp do internetowej bazy danych, w zakresie swoich spraw, co pozwala na kontrolę 24 godziny na dobę.

Przejrzyste procedury działania

Wszystkie procedury dochodzenia należności stosowane w Grupie Kapitałowej Blitz Profit Sp. z o.o. są zgodne z polskim prawem i jasno określone. Powoduje to, że nasi Klienci mają świadomość podejmowanych przez firmę działań, jak również możliwość zapoznania się z nimi.

Kompleksowość usług

Proponowane przez Grupę Kapitałową Blitz Profit Sp. z o.o. usługi są kompleksowe i a ich elementy składowe w pełni komplementarne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom pełną obsługę od monitoringu płatności, poprzez windykację i obsługę prawną na wywiadzie gospodarczym kończąc.

Solidność działań

Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. wyróżnia się solidnością i rzetelnością podejmowanych działań. Reputacja firmy jak i naszych klientów jest dla nas wyznacznikiem pracy.

Współpraca z nami to same korzyści:

– poprawa płynności finansowej,

– kompleksowość usług,

– przejrzysta procedura,

– zasięg działania,

– ścisła współpraca w celu odzyskania wierzytelności,

– bezpieczeństwo – podejmowane działania są zgodne z przepisami prawa,

– działania prewencyjne i prestiż.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już TERAZ:

biuro@windykacja.org

tel: (61) 657 04 57