Firma windykacyjna Blitz Profit Sp. z o.o.

Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. to jedna z firm windykacyjnych działających na polskim rynku. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, ale do skorzystania z naszych usług zapraszamy klientów z okolicznych miejscowości oraz z całego kraju. W naszej ofercie windykacyjnej znajdą Państwo usługi z zakresu odzyskiwania należności, monitoringu płatności czy pomocy prawnej, dzięki czemu docieramy do Klientów poszukujących kompleksowej obsługi. Tym, co wyróżnia nas na tle innych firm windykacyjnych, jest indywidualne podejście do każdej, powierzonej nam sprawy. W swojej pracy cenimy sobie niestandardowe metody, jednak zawsze działamy w zgodzie z obowiązującym prawem. Duży nacisk kładziemy na windykacje bezpośrednią i negocjacje z dłużnikiem, nie ograniczając się jedynie do kontaktów telefonicznych. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz przejrzystej procedurze działania skutecznie rozwiązujemy problemy finansowe naszych Klientów w zakresie windykacji należności – zarówno od podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Do największych osiągnięć naszej firmy należałoby zaliczyć przede wszystkim wypracowanie sobie sporej grupy stałych, kompleksowo obsługiwanych klientów oraz stworzenie zespołu dobrze przygotowanych pracowników, działających na poszczególnych etapach windykacji.

W uznaniu skuteczności stosowanych procedur windykacji nasza firma została wyróżniona znakiem towarowym „Najwyższa Jakość” przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością. Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. otrzymała od Bussiness Center Club prestiżowy „Medal Europejski” za usługę monitoringu płatności. Ponadto, nasza firma jest mecenasem sztuki Jana Wojciecha Malika – artysty malarza.

Historia naszej firmy windykacyjnej

Firma windykacyjna Blitz Profit Sp. z o.o. powstała w 2002 roku z połączenia dwóch firm (Grupy Finansowej PROFIT Sp. z o.o. oraz Biuro Prawno-Finansowego BLITZ). Obydwie firmy działały na rynku windykacji od 1996 roku. Dzięki temu dysponujemy doświadczoną i kompetentną kadrą oraz sprawdzoną w praktyce techniką działania, bazującą na wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia obu tych firm. Wszystkie te zmiany przyniosły podwyższenie jakości świadczonych przez nas usług i poszerzenie obszaru działania firmy.

Zasięg i zespół firmy windykacyjnej Blitz Profit Sp. z o.o.

Centrala firmy windykacyjnej Blitz Profit Sp. z o.o. znajduje się w Poznaniu, jednak świadczymy usługi na terenie całego kraju. Ponadto od wielu lat oferujemy nasze usługi Klientom prowadzącym działalność na terenie Unii Europejskiej. W czasie naszej długoletniej działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, wypracowaliśmy skuteczne procedury dochodzenia należności, a przede wszystkim dorobiliśmy się wysokiej klasy fachowców – specjalistów do spraw windykacji, potrafiących skutecznie dochodzić należności od dłużników. Podstawę sukcesu naszej firmy stanowią:

 • wykwalifikowana kadra;
 • posiadane doświadczenie;
 • elastyczność podejmowanych działań;
 • kompleksowość oferowanych usług.

Pamiętamy o tym, że zawsze działamy w interesie naszych klientów, a podstawą ich zadowolenia jest nasza skuteczność.

Usługi świadczone przez naszą firmę windykacyjną

W ramach działalności naszej firmy windykacyjnej świadczymy następujące usługi:

 • Zlecenie Windykacji:
  przyjmujemy do windykacji pojedyńcze wierzytelności na uzgodnionych indywidualnie warunkach.
 • Umowa o Stałej Współpracy:
  przyjmujemy do windykacji zlecenia na stałych, uzgodnionych warunkach; dajemy klientowi możliwość sygnowania dokumentów finansowych pieczątką informującą o współpracy z naszą firmą; oferujemy pomoc w wypracowaniu procedur ułatwiających zarządzanie trudno ściągalnymi wierzytelnościami.
 • Umowa Monitoringu:
  na bieżąco nadzorujemy spłatę przeterminowanych wierzytelności (nie starszych niż 6 tygodni) przekazywanych nam przez działy księgowe na podstawie zbiorczych zestawień.
 • Zlecenie Informacji Gospodarczej:
  prowadzimy działania mające na celu uzyskanie informacji o potencjalnym kontrahencie (zakres, termin i warunki wykonania tej usługi ustalamy zawsze indywidualnie).
 • Zlecenie Wspomagania Egzekucji Komorniczej:
  prowadzimy działania mające na celu ustalenie majątku dłużnika i źródeł jego dochodów (przed lub w trakcie egzekucji komorniczej).

Więcej informacji znajdą Państwo w naszej ofercie.

Zapraszamy do współpracy!