O firmie

Działamy na polskim rynku windykacji od lat. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz przejrzystej procedurze działania skutecznie rozwiązujemy problemy finansowe naszych Klientów w zakresie windykacji należności – zarówno od podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Do największych osiągnięć naszej firmy należałoby zaliczyć przede wszystkim wypracowanie sobie sporej grupy stałych, kompleksowo obsługiwanych klientów oraz stworzenie zespołu dobrze przygotowanych pracowników, działających na poszczególnych etapach windykacji. Jesteśmy firmą ogólnopolską, centrala firmy znajduje się w Poznaniu. Szczególnie wart podkreślenia jest rozbudowany system windykacji bezpośredniej (nie ograniczamy się do monitów i telefonów).

W uznaniu skuteczności stosowanych procedur windykacji nasza firma została wyróżniona znakiem towarowym „Najwyższa Jakość” przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością. Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. otrzymała od Bussiness Center Club prestiżowy „Medal Europejski” za usługę monitoringu płatności.

Nasza firma jest  mecenasem sztuki Jana Wojciecha Malika – artysty malarza.

Informacje podstawowe

Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. to ogólnopolska firma windykacyjna, z siedzibą w Poznaniu, działająca od lat skutecznie na polskim rynku. Dzięki doświadczeniu oraz przejrzystej procedurze działania skutecznie rozwiązuje problemy finansowe w zakresie dochodzenia należności – zarówno od podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Firma działa na terenie całego kraju.

Historia

Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. powstała w 2002 roku z połączenia dwóch firm (Grupy Finansowej PROFIT Sp. z o.o. oraz Biuro Prawno-Finansowego BLITZ). Obydwie firmy działały na rynku windykacji od 1996 roku. Dysponuje dzięki temu doświadczoną i kompetentną kadrą oraz sprawdzoną w praktyce techniką działania bazującą na wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia obu tych firm. Wszystkie te zmiany przyniosły podwyższenie jakości świadczonych przez nas usług i poszerzenie obszaru działania firmy.

Zespół

Zgromadziliśmy w toku prowadzonych działań niezbędne doświadczenie, wypracowaliśmy skuteczne procedury dochodzenia należności, a przede wszystkim dorobiliśmy się wysokiej klasy fachowców – specjalistów do spraw windykacji, potrafiących skutecznie dochodzić należności od dłużników. Podstawę sukcesu naszej firmy stanowią: wykwalifikowana kadra, posiadane doświadczenie, elastyczność podejmowanych działań oraz kompleksowość oferowanych usług. Pamiętamy o tym, że zawsze działamy w interesie naszych klientów, a podstawą ich zadowolenia jest nasza skuteczność.

Zasięg

Grupa Kapitałowa Blitz Profit jest firmą ogólnopolską i działa na terenie całego kraju. Centrala firmy mieści się w Poznaniu. Od wielu lat oferujemy nasze usługi Klientom prowadzącym działalność na terenie Unii Europejskiej. Dzięki naszemu doświadczeniu wywiązujemy się z „trudnych spraw” z dużą skutecznością.

Wyróżnienia

W uznaniu uzyskiwanych wyników nasza firma została wyróżniona za uzyskaną skuteczność w działaniach windykacyjnych przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością znakiem towarowym „Najwyższa Jakość” . Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. otrzymała od Business Centre Club prestiżowy „Medal Europejski”. Najlepszym wyróżnieniem i dowodem uznania dla naszej pracy są efekty działań potwierdzone przez naszych klientów.

Możliwości współpracy z naszą firmą

 • Zlecenie Windykacji:
  przyjmujemy do windykacji pojedyńcze wierzytelności na uzgodnionych indywidualnie warunkach.
 • Umowa o Stałej Współpracy:
  przyjmujemy do windykacji zlecenia na stałych, uzgodnionych warunkach; dajemy klientowi możliwość sygnowania dokumentów finansowych pieczątką informującą o współpracy z naszą firmą; oferujemy pomoc w wypracowaniu procedur ułatwiających zarządzanie trudno ściągalnymi wierzytelnościami.
 • Umowa Monitoringu:
  na bieżąco nadzorujemy spłatę przeterminowanych wierzytelności (nie starszych niż 6 tygodni) przekazywanych nam przez działy księgowe na podstawie zbiorczych zestawień.
 • Zlecenie Informacji Gospodarczej:
  prowadzimy działania mające na celu uzyskanie informacji o potencjalnym kontrahencie (zakres, termin i warunki wykonania tej usługi ustalamy zawsze indywidualnie).
 • Zlecenie Wspomagania Egzekucji Komorniczej:
  prowadzimy działania mające na celu ustalenie majątku dłużnika i źródeł jego dochodów (przed lub w trakcie egzekucji komorniczej).

Więcej informacji znajdą Państwo w naszej ofercie.

Zapraszamy do współpracy!